Naujas salonas Vilniuje!
Smolensko g. 10B
(persikėlė iš Domus galerijos)
„Domantė“ - interjero dekoravimo salonas, padedantis sukurti Jūsų namų atmosferą, teikiantis labai įvairias paslaugas šioje srityje.

Tai dizainerio konsultacijos, užuolaidų ir karnizų parinkimas bei projektavimas, užuolaidų, lovatiesių ir aksesuarų siuvimas, užuolaidų ir karnizų kabinimas.

Salonas veikia dešimt metų. Specializuojasi dekoruojant privačių namų, butų, kavinių, viešbučių, kitų visuomeninių objektų interjerą.

Pagrindinis darbuotojų siekis- kūrybingumas ir originalumas.Būtent tai lėmė užsienio partnerių pasirinkimą. Salonas dirba su garsiausiomis firmomis iš Šveicarijos, Vokietijos, Italijos, Prancūzijos, Belgijos, Indijos. Didžiausiose tekstilės parodose atrenkamos pačios naujausios, įdomiausios užuolaidinių audinių kolekcijos.

Kūrybingos „Domantės“ dizainerės kiekvienam klientui pasiūlys originalius sprendimus, vienetinius darbus. Puikus rezultatas pasiekiamas pasitelkus ne tik fantaziją ir drąsą, bet ir didžiulį dėmesį skiriant mažiausiai smulkmenai, mados pokyčiui, dėmesiu kiekvienam.„Domantė“ mielai bendradarbiauja su architektais ir dizaineriais.
 
  © 2005 UAB „Domantė“
info@domante.lt